«Самопоміч» пропонує Верховній раді відновити роботу ТСК по Іловайській трагедії

Парламенту пропонують відновити роботу ТСК по Іловайській трагедії. Про це під час брифінгу у ВР заявив депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко.

Він зазначив, що відповідно до висновків комісії, яка діяла у Парламенті попереднього сликання, події у Іловайську сталися через недбальство і системні помилки Генштабу та тодішнього керівництва Міноборони.

“Минув рік, але військова прокуратура так і не передала в суд справу по розслідуванню Іловайської трагедії, і така ж ситуація по справі щодо Іл-76”, – констатував він.

У зв’язку із цим, від фракції «Об’єднання «Самопоміч» були розіслані листи з пропозицією до всіх фракцій коаліції, а також до окремих депутатських об’єднань, щоб ті надіслати своїх представників в комісію, як того вимагає закон.

«Досі не отримано жодного підтвердження від фракцій коаліції про те, що фракції дають своїх представників до цієї комісії. Ми закликаємо колег це зробити, щоб у новому складі ВР ми вивчили це питання і справа Іловайська не була забута”, – заявив Семенченко.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини