«Самопоміч» представила кандидата на посаду члена ради НБУ

Комітет з фінансової та банківської політики підтримав Тимофія Милованова па посаду члена ради Національного Банку України, який був запропонований «Об’єднанням «Самопоміч»

Тепер, щоб бути затвердженим членом Ради НБУ за квотою Парламенту, за нього має проголосувати більшість у Парламенті.

“Підбір кандидатів на цю посаду проходив відкрито і публічно. Кожен з кандидатів мав можливість представити свої перші кроки роботи. Всі члени комітету відзначили Тимофія Милованова, кандидата від «Самопомочі», як кандидата не з чинної системи координат. Це людина, яка має великий досвід роботи в фінансовій сфері і сфері управління, досвід викладання. Сподіваємося, що всі кандидатури будуть прийняті в Парламенті”, – зазначив член фракції «Об’єднанням «Самопоміч», заступник голови Комітету з фінансової політики та банківської діяльності, Олег Лаврик.

Тимофій Милованов отримав ступінь доктора філософії Університету Вісконсин-Медісон, США. Працював викладачем у Боннському університеті в Німеччині, Пенсильванському та Піттсбурзькому університетах у США. З весни 2014 року працював редактром аналітичного порталу VoxUkraine.org, який він і заснував. З 2015 року – член міжнародної академічної ради Київської школи економіки.

Олег Лаврик
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини