«Самопоміч» подасть судові позови щодо порушень на виборах у Кривому Розі

Під час проведення виборчої кампанії на посаду міського голови Кривого Рогу була зафіксована низка грубих порушень виборчого процесу, заявив керівник Дніпропетровської міської організації «Об’єднання «Самопоміч» Артем Хмельников.

«Одним із найбільш грубих порушень, яке ми зафіксували, була реєстрація міською ТВК мером Юрія Вілкула. Це рішення було прийнято, незважаючи на те, що на одній із виборчих дільниць міста був призначений перерахунок голосів», – повідомив Хмельников.

Він зазначив, що дане порушення стало можливим завдяки змові представників Опозиційного Блоку, «Батьківщини», Радикальної партії України, «Народного Фронту», Блоку Петра Порошенка, які входять до складу міської виборчої комісії.

Хмельников нагадав: «У жовтні 2015 року було прийняте рішення суду про те, що Криворізька міська виборча комісія здійснила одноразове грубе порушення. Голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському було направлено звернення про розпуск даної виборчої комісії, оскільки одноразове грубе порушення є підставою для її розпуску. Однак ЦВК тоді не відреагувала на рішення суду. Тому ми вважаємо, що склад ЦВК має бути переобраний, оскільки він покриває дії Криворізької міської виборчої комісії».

Серед інших зафіксованих порушень керівник Дніпропетровської міської організації «Об’єднання «Самопоміч» Артем Хмельников назвав блокування введення представників Юрія Милобога в дільничні виборчі комісії, винесення бюлетенів за межі виборчих дільниць, а також їх масове вкидання, неправильне опломбування урн.

Особливу увагу представник «Самопомочі» звернув на порушення, пов’язані з формуванням списків виборців на спецдільницях. Артем Хмельников наголосив, що за фактом завищення в рази кількості виборців в лікувальних установах, вже порушене кримінальне провадження.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини