«Самопоміч» підтримує правові рішення кризи у Кривому Розі, – Семенченко

«Об’єднання «Самопоміч» підтримує правові рішення виходу із кризи, що склалася у Кривому Розі. Про це заявив народний депутат, член фракції «Самопоміч» Семен Семенченко.

“Зараз відбуваються масштабні демонстрації громадян, які не згодні з фальсифікаціями на виборах міського голови. Йде пошук правових рішень, ідуть судові засідання, але на суд здійснюється тиск, і рішення, що виносяться – неправосудні. “Оппозиційний блок” накручує ситуацію в місті, збирає бюджетників та розповсюджує інформацію про те, ніби був підпал міської ради”, – заявив народний депутат.

Члени фракції зустрілися з Президентом України, щоб обговорити ризики ситуації, та виробити політичне рішення.

“На Віче, де люди виступили проти результатів голосування, лунали заклики до прямого народовладдя. Тому нам необхідно об’єднатись, щоб знайти правове рішення. Президент взяв на себе політичну відповідальність за те, щоб результати полевиявлення відповідали реальному вибору народу”, – повідомив він.

Чергове судове засідання щодо оскарження результатів виборів мера у Кривому Розі відбудеться завтра, у середу 25 листопада, у Дніпропетровську. Депутати «Об’єднання «Самопоміч» запросили народних депутатів, а також послів США, Великобританії та Канади відвідати це слухання.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини