«Самопоміч» підтримає законопроект щодо скасування ввізного мита на електромобілі

Депутати фракції «Самопоміч» підтримують скасування мита та акцизу на ввезення електромобілей в Україну, але мають застереження щодо скасування ПДВ на Е-кари.

Про це повідомив депутат фракції «Самопоміч», перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Андрій Журжій, коментуючи готовність фракції підтримати законопроект № 1647 щодо скасування ввізного мита на електромобілі.

“Якщо ми хочемо підтримати громадян, які вирішили проявити свідомість та купити екологічно чистий транспорт, ми маємо запровадити інструмент, який зобов’яже уряд виплачувати таким людям грошову компенсацію, як це робиться в розвинутих країнах”,- зазначив він.

На переконання нардепа, саме ця фіксована компенсація, розмір якої може бути кілька тис євро, має бути справедливою для всіх покупців, в тому числі для тих, які мають намір купити бюджетні авто.

“Інакше різниця компенсації буде дуже різною для тих чи інших покупців. Крім того скасування чи не скасування ПДВ не відобразиться загалом на ціні на електромобілі, адже продавця неможливо зобов’язати знизити продажну ціну через зниження податку”, – зауважив нардеп.

Андрій Журжій
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини