«Самопоміч» підтримає відставку генпрокурора і нагадала про постанову про звільнення міністра МВС

У «Самопомочі» поставили підписи під постановою за відставку генпрокурора Віктора Шокіна і нагадали про ініційовану ними постанову про звільнення міністра внутрішніх справ Арсенія Авакова.

 

«Нагадую, що “Самопоміч” голосувала проти призначення Віктора Шокіна на посаду генпрокурора, і вся його робота показує, що він так само не здатний зламати корупційну систему, як і його попередники. І ми всі поставили підписи під постановою щодо цього звільнення з посади», – повідомив заступник голови фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв.

Депутат також нагадав, що ще кілька тижнів тому, він зареєстрував проект постанови про звільнення з посади міністра МВС Арсена Авакова.

«Міністр провалив завдання боротьби з корупцією. На превеликий жаль, не він переміг корупцію, навпаки, корупція перемогла його», – констатував Соболєв.

На його думку, «війна компроматів» у правоохоронних органах, котра розпочалася цього тижня, має одну позитивну рису – дає змогу зламати кругову поруку, коли одне відомство покриває корупційні схеми іншого.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини