«Самопоміч» оскаржить до Центральної виборчої комісії результати виборів у Кривому Розі

Представники «Об’єднання «Самопоміч» намагались подати сьогодні до Центральної виборчої комісії скаргу щодо порушення виборчого процесу під час голосування у Кривому Розі.

До скарги були долучені копії актів про зафіксовані порушення на більше ніж 200 сторінках.

Проте ЦВК відмовилась навіть реєструвати скаргу від «Об’єднання «Самопоміч», посилаючись на формальні причини. Тим не менше юристи «Самопомочі» надішлють всю інформацію поштою, внаслідок чого ЦВК буде зобов’язана прийняти скаргу, розглянути її і винести своє рішення.

“Зараз ми намагаємось донести до членів Центральної виборчої комісії інформацію про незаконні дії підзвітних їй територіальної та районих комісій у Кривому Розі. Адже сама Центральна виборча комісія після того, як була оприлюднена інформація про масштабні порушення, повинна була відповідно до Закону витребувати всі необхідні документи, та цього не зробила.”, – заявив народний депутат фракції «Самопоміч» Олег Лаврик.

Незважаючи на те, що сьогодні у Дніпропетровську вже розпочалось судове засідання щодо фальсифікацій виборів у Кривому Розі, «Самопоміч» вирішила оскаржити дії місцевих виборчих комісій і до ЦВК.

“Ми не довіряємо цьому складу ЦВК, і вважаємо, що Президент повинен внести подання на заміну її членів. Та все ж, ми використовуємо всі, передбачені законом можливості, щоб довести, що результати виборів міського голови Кривого Рогу були сфальсифіковані”, – зазначив Лаврик.

 

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини