«Самопоміч» не голосуватиме за зміни до податкового законодавства, якщо Уряд не прислухається до пропозицій депутатів

“Якщо зміни до податкового законодавства в редакції Мінфіну так і залишаться без врахування пропозицій депутатів, то такі зміни не мають права на життя, навіть незважаючи на МВФ, ми за це не проголосуємо. Тільки з врахуванням зауважень по детінізації можна змінювати податкове законодавство. Інакше це буде профанація, і ми вимушені будемо жити ще рік в рамках одної дванадцятої”, – заявив народний депутат Андрій Журжій під час прес-конференції.

“Проведення податкової реформи за місяць до вступу норм в силу – це знущання над парламентаризмом, криза публічного управління. Нам потрібна програма сталого розвитку, а ми натомість знову затикаємо дірки”, – прокоментував народний депутат Олександр Данченко.

Нардеп Іван Мірошніченко зауважив, що коли 67% економіки перебуває в тіні, не можна собі дозволити посилювати податковий тиск: “до речі, мало хто зважає на той факт, що спецрежим для сільгосптоваровиробників був погоджений при вступі України до СОТ. Відмінивши його ми просто не матимемо альтернативи державної підтримки агропромисловому сектору, який є чи не єдиним, на чому тримається українська економіка, тому огульне скасування спецрежиму і фіксованого податку не є припустимим. З цих причин ми не можемо підтримати такі пропозиції Мінфіну але готові до дискусії у виключно професійному напрямку”.

“30 листопада Прем’єр запросив депутатів на закрите вечірнє засідання, де нам надали тексти норм без порівняльних таблиць і розшифровок куди підуть державні гроші. Власне нам запропонували ознайомитись з усім цим за один день. Наші депутати були на засіданнях з Урядом весь час протягом останніх кількох днів і готові до співпраці, але вона має стати конструктивною і професійною”, – зауважила народний депутат Тетяна Острікова.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини