«Самопоміч» не голосуватиме за законопроекти всупереч парламентським процедурам
_DSC0166_1 _DSC0166_1

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» не голосуватиме за законопроекти, які не пройшли визначених Регламентом Верховної ради процедур.

Про це заявив голова фракції Олег Березюк під час виступу у Парламенті.

“Парламентська процедура є запорукою свободи і сили України. Ми фракцією прийняли рішення, що не будемо голосувати, навіть за найпотрібніші країні рішення, якщо вони не пройшли визначених Регламентом парламентських процедур”, – повідомив нардеп.

Він зазначив, що не треба шантажувати фракцію війною, чи збереженням країни, адже дотримання парламентом процедури – є запорукою стабільності і розвитку країни.

Депутат підкреслив, що рішення фракції є остаточним, і не підлягає зміні.

Нагадаємо, що визначена Регламентом Ради законодавча процедура передбачає дотримання часу для подання альтернативних законопроектів, висновки комітетів для включення до порядку денного сесії та для розгляду в 1 читанні, порівняльні таблиці до 2 читання, дотримання визначених строків на ознайомлення з цими документами.

object(WP_Term)#5261 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2383) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2383) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#5262 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини