«Самопоміч» не голосуватиме за законопроекти всупереч парламентським процедурам

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» не голосуватиме за законопроекти, які не пройшли визначених Регламентом Верховної ради процедур.

Про це заявив голова фракції Олег Березюк під час виступу у Парламенті.

“Парламентська процедура є запорукою свободи і сили України. Ми фракцією прийняли рішення, що не будемо голосувати, навіть за найпотрібніші країні рішення, якщо вони не пройшли визначених Регламентом парламентських процедур”, – повідомив нардеп.

Він зазначив, що не треба шантажувати фракцію війною, чи збереженням країни, адже дотримання парламентом процедури – є запорукою стабільності і розвитку країни.

Депутат підкреслив, що рішення фракції є остаточним, і не підлягає зміні.

Нагадаємо, що визначена Регламентом Ради законодавча процедура передбачає дотримання часу для подання альтернативних законопроектів, висновки комітетів для включення до порядку денного сесії та для розгляду в 1 читанні, порівняльні таблиці до 2 читання, дотримання визначених строків на ознайомлення з цими документами.

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини