«Самопоміч» наполягає, щоб Рада розглянула сьогодні дозвіл на арешт Клюєва

Депутати фракції Об’єднання «Самопоміч» наполягають, щоб питання про дозвіл на арешт Сергія Клюєва було розглянуто сьогодні на вечірньому засіданні парламенту. Про це повідомив заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

«Це дедалі більше стає схожим на пакт про ненапад. Все робиться дуже просто: ГПУ просить дозволу на арешт Клюєва, але робить це так, що у регламентного комітету ВР виникають питання. Так у парламенті вже другий тиждень не відбувається голосування за це просте та потрібне рішення», – констатував він.

Соболєв наголосив, що ніщо не заважає парламенту ухвалити рішення про зняття недоторканності з Клюєва вже сьогодні, під час вечірнього засідання.

«Сергій Клюєв по факту є першим високопосадовим представником режиму Януковича, який може понести відповідальність перед українським законом. І ми вимагаємо, щоб парламент негайно зробив свою роботу і надав згоду на його арешт», – підкреслив депутат.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини