«Самопоміч» наполягає, щоб Парламент сьогодні розглянув закон про місцеві вибори

В «Самопомочі» продовжують наполягати на тому, щоб законопроект про місцеві вибори(№ 2831-2) депутати Верховної Ради розглянули вже сьогодні.

Про це повідомив заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету з питань протидії та боротьби з корупцією Єгор Соболєв.

«Закон треба ухвалити якнайшвидше, і ми вже третій день переконуємо колег розглянути його сьогодні», – констатував він.
Депутат наголосив, що розглянути закон у четвер потрібно для того, щоб встигнути якісно його обговорити, та щоб виборці та члени виборчих комісій змогли зрозуміти, як відбуватиметься голосування.

Нагадаємо, раніше у «Самопомочі» заявляли, що саботаж ухвалення нового виборчого законодавства загрожує національній безпеці. У фракції наполягають на тому, щоб наступні вибори відбулись за системою відкритих списків, і було запроваджено обрання мерів великих міст у два тури.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини