«Самопоміч» нагадала передумови відновлення коаліції

Відновити роботу коаліції можливо, але за певних умов, переконані у «Самопомочі».

Необхідні для конструктивної роботи передумови озвучив на погоджувальній раді парламенту голова фракції Олег Березюк.

“Ми будемо в коаліції за умови, якщо буде бездоганно прийматися і дотримуватися регламент. І якщо немає консенсусу, він (законопроект) у зал не виноситься. Ми будемо в коаліції, якщо буде зміна кадрової політики в Генеральній прокуратурі, яка є неіснуючим органом, в Генеральному штабі, в Міністерстві оборони. Ми будемо в коаліції, коли будуть кадрові зміни в МВС, і ліквідація податкової міліції”, – сказав Березюк.

Також, він зазначив, що має розпочатися заміна суддівського корпусу.

“Державі не важко при бажанні змінити 300 суддів вищих апеляційних судів у Києві – це треба просто зробити”, – наголосив він.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини