Самопоміч ініціює законопроект про систему реабілітації в Україні

Законопроект із запровадження комплексної системи реабілітації для поранених та людей з обмеженими можливостями готується до внесення до Верховної Ради. Про це повідомила народний депутат, член фракції “Об’єднання Самопоміч”, заступник голови комітету з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко.
“Разом з фахівцями з реабілітації, науковцями, лікарями, представниками Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства оборони, професійними асоціаціями, волонтерськими організаціями, протягом тривалого часу, ми буква за буквою, готували законопроект “Про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні”, – повідомила нардеп.

“Це те, про що 24 роки незалежності ми тільки говорили. Але саме той час, коли в комплексної системи реабілітації так потребують поранені на Cході, учасники бойових дій, люди з обмеженими можливостями, яких так багато в нашій країні і про яких ми так мало турбуємось!”- наголосила парламентар.

Розробка законопроекту тривала майже рік, у форматі спеціальної Координаційної ради, де головувала Ірина Сисоєнко. Проект закону вже отримав схвальні відгуки від Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я і очікується, що він отримає також підтримку Парламенту.

object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини