Самопоміч ініціює закон про реабілітацію, – Ірина Сисоєнко

“Об’єднання “Самопоміч” прагне привернути увагу до проблеми реабілітації поранених під час бойових дій та людей з обмеженими можливостями, а саме до відсутності в Україні системного законодавства у цій сфері. Саме про ініціювання законопроекту, що має встановити комплексну систему реабілітації, заявила народний депутат від фракції “Об’єднання Самопоміч”, заступник Голови комітету з питань охорони здоров’я, Ірина Сисоєнко.

“Всім відомо, що на жаль в нашій країні протягом 24 років не була побудована комплексна система реабілітації. Вона є надзвичайно важливою в першу чергу для учасників АТО і бойових дій, які потребують реабілітації, та для людей з обмеженими можливостями, яких сьогодні в україні майже 3 мільйони”, – пояснила нардеп.
“На початку минулого року мною було ініційовано та створено Координаційну раду по напрацюванню законодавчих ініціатив на тему реабілітації при Комітеті з питань охорони здоров’я. Вчора ми представили в Комітеті комплексний, системний законопроект про попередження та профілактику інвалідності та систему реабілітації в Україні. Зарах проходять обговорення та вносяться пропозиції всіма членами комітету, для того щоб вже на найближчому тижні подати цей важливий законопроект на розгляд”, – повідомила вона.

“Основна мета законопроекту – створити ефективну систему реабілітації та поєднати у єдиний механізм розгалужені функції держави, які знаходяться у різних міністерствах та відомствах. Проект закону складається з таких частин: впровадження системи реабілітації в Україні для осіб з тимчасовим обмеженням життєдіяльності та людей з інвалідністю; координація дій та участь в єдиному міжвідомчому інформаційному просторі всіх органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування з проблем інвалідності та реабілітації; вирішення проблеми системності та доступності медико-соціальної реабілітації; запровадження системи стандартів реабілітаційних послуг, що закріплюють на законодавчому рівні здійснення реабілітаційних заходів мульти-дисциплінарними командами”, – розповіла парламентар.

Ірина Сисоєнко
object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни