«Самопоміч» хочуть зняти з виборів на Закарпатті

Закарпатський окружний адміністративний суд сьогодні розглядатиме позов трьох фізичних осіб, кандидатів в депутати від партій «Укроп», «Наш край» та «Зелена планета», які вимагають зняти обласний осередок Об’єднання «Самопоміч» з виборів на Закарпатті.

22 жовтня відбулось перше засідання суду, на яке представників «Самопомочі» навіть не залучили як третю сторону. Суд прийняв рішення взяти справу до розгляду попри те, що підстави для зняття «Самопомочі» з виборів абсолютно надумані.

«Наші конкуренти придумали абсолютно безглузду причину – нібито обласний осередок «Самопомочі» нелегітимний. Я вже не говорю про те, що суд взагалі не мав права приймати цю справу до розгляду, оскільки відповідно до Закону, знімати ті чи інші партії, кандидатів з виборів можна було лише до 5 жовтня. Це елементарна політична розправа місцевих мафіозних кланів над однією з найбільш рейтингових партій на Закарпатті» – заявив голова виконкому Об’єднання «Самопоміч» народний депутат Олег Лаврик.

Активісти «Самопомочі» пікетуватимуть засідання Закарпатського окружного адміністративного суду, яке відбудеться сьогодні об 11:00 в Ужгороді.

Олег Лаврик
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини