«Самопоміч» домоглася зниження тарифів на тепло для харків’ян на 25%

Міська влада Харкова пообіцяла знизити тарифи на тепло для жителів міста, під тиском з боку фракції “Об’єднання Самопоміч” у міській раді.
Як повідомляє депутат від “Самопомочі” Олена Ворона, тарифи були необгрунтовано підвищені у середньому на 200-300 грн на місяць.

“Це дуже хороший сигнал для нас усіх, тому що вперше за багато років, міська влада під тиском громадськості, журналістів, нашої фракції “Самопоміч” пішла на поступки. Звичайно, безглуздим є заява про те, що міська влада “добилася” зниження ціни на тепло від КП “ХТС”, тому що комунальне підприємство підпорядковується цій самій міській владі і меру”, – повідомила депутат.

“У будь-якому випадку, зниження оплати – це добре. Ми будемо контролювати виконання цієї обіцянки. Окрім того, ми попереджуємо міську владу, що продовжимо розбиратися зі всіма іншими комунальними послугами, і рекомендуємо їм зіграти на випередження і добитися зниження і інших тарифів від підпорядкованих їм комунальних підприємств до обгрунтованого рівня”, – додала вона.

Про завищені тарифи на постачання тепла фракція “Об’єднання Самопоміч” заявляла ще на минулій сесії міськради, однак тоді ця заява була зустрінута вороже міською владою. Проте, ця тема викликала суспільний резонанс у ЗМІ та серед жителів міста, внаслідок чого міська влада була змушена зробити перерахунок.

Нагадаємо, “Об’єднання Самопоміч” послідовно виступає за перерахунок тарифів на комунальні послуги на всеукраїнському рівні, так щоб вони відображали ринкову ціну на газ.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини