«Самопоміч» буде захищати результати виборів у Кривому Розі у суді, – Садовий

Про це заявив лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.

Систематичні фальсифікації під час голосування у Кривому Розі дали можливість Юрію Вілкулу з Опоблоку “перемогти” з мінімальним відривом представника «Самопомочі» Юрія Милобога.

“Ми маємо докази фальсифікацій. В Кривому Розі є сім районів, в п’яти із них пан Милобог переміг. В інших двох за аномальної явки, та за існування спецдільниць виникла ситуація, що дає можливість говорити про вкидання голосів.”

Дані про фальсифікації підтвердив і народний депутат, член фракції «Самопоміч», Ярослав Маркевич.

“За офіційними даними територіальної виборчої комісії кандидат-регіонал начебто переміг з мізерною перевагою в десяті долі проценту (близько 700 голосів). При цьому, тільки на 4 дільницях, де були документально зафіксовані випадки вкидання в урну пачок бюлетенів, сумарна перевага кандидата-регіонала склала 1104 голоси.” – розповів парламентар.

Як повідомляють спостерігачі, окрім того мали місце порушення, пов’язані з голосуванням виборців, що не були внесені в списки і не мали відповідних документів.

“Дуже важливо, щоб всі демократичні партії разом не допустили, щоб ці старі технології тягли Україну в минуле. Ми передамо всі документи в суд, інших юридичних варіантів немає. У Кривому Розі була надзвичайно запекла боротьба, це для Вілкулів “сімейне місто”, за яке вони триматимуться до кінця, але треба змусити їх поважати вибір громадян. Пан Милобог отримав найбільшу підтримку, і наша задача захистити його на посаді в Кривому Розі.”, – завершив Андрій Садовий.

Андрій Садовий
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини