Саботаж Генпрокурора дає можливість соратникам Януковича уникнути покарання, – Соболєв

Відсутність покарання для злочинців режиму Януковича свідчить про параліч правоохоронних органів та Генпрокуратури зокрема. Про це заявив голова антикорупційного комітету Єгор Соболєв, коментуючи розгляд Верховною Радою питання про надання згоди на арешт нардепа Сергія Клюєва.

Колишній соратник Януковича знаходиться у розшуку уже півроку, проте Генпрокуратура направила подання про його арешт до Парламенту лише сьогодні.

“Жодне з кримінальних проваджень про високопосадову корупцію, як і про вбивства на Майдані, які було порушено по більше, ніж сотні епізодів – жодне не дійшло до суду. Починаючи від Андрія Клюєва, і завершуючи Колобовим і Ставницьким, ці люди прекрасно продовжують бізнес в Україні. Тут у парламенті більшість прекрасно розуміє ситуацію”, – заявив Єгор Соболєв.

“У Парламента залишається можливість і небагато часу, щоби зібралася більшість відповідальних депутатів, які в цивілізований спосіб заберуть Віктора Шокіна, який є уособленням цього саботажу, уособоленням паралічу всіх розслідувань як проти корупції, так і проти людей Януковича, які цю корупцію захищали ціною життя людей”, – наголосив він.

“Давайте зробимо це цивілізовано, нам люди дали для цього владу народних депутатів. Або доведеться їх всіх забирати вулицею”, – закликав парламентар.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини