Ризики фальсифікацій на виборах у Кривому Розі: спецдільниці та фальшифі спостерігачі

На виборах мера у Кривому Розі, що мають відбутися 27 березня, зафіксовані ризики порушень процесу голосування та фальсифікації результатів. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА, посилаючись на кандидата у мери міста, народного депутата від фракції “Об’єднання Самопоміч”, Семена Семенченка.

Зокрема, нардеп повідомив, що занепокоєння викликає хід голосування на спецдільницях, де на минулих виборах голови міста було зафіксовано найбільшу кількість порушень.

«Ми будемо відслідковувати яка кількість людей зараз лягатиме в лікарні, тому що минулого разу спецдільниці були одним з джерел небезпеки й нечесності виборів. Ми думаємо, що будуть спроби розмістити туди велику кількість людей, які тут проживають, але не зареєстровані тут, щоб вони проголосували», – заявив Семен Семенченко.

Також повідомляється, що на минулих виборах голови міста була задіяна схема фальсифікації голосування, коли замість тих людей, які не прийшли на виборчі дільниці, у списках виборців ставили підписи підставні особи, таким чином крадучи голоси. Крім того, Семен Семенченко нагадав, що на минулих виборах спостерігались і факти появи фальшивих міжнародних спостерігачів.

«Тут, на жаль, під час минулих виборів було чимало «гастролерів», які представлялися то представниками Сейму Польщі, то інших установ, а потім виявилося, що їх позиціонування як європейських спостерігачів, це була фікція. У них не було мандату», – пояснив Семен Семенченко.

“Об’єднання Самопоміч” офіційно запрошує до Кривого Рогу спостерігачів як із різних міст України, так і представників міжнародних місій, для стеження за ходом виборчого процесу і дотримання норм виборчого законодавства.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13154 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13155 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони