Розмови навколо ніби дискримінації сексуальних меншин є спекуляцією, – Сидорович

Голосувати за поправки, які виносяться в радянській Трудовий кодекс 1970 року – є абсурдом і оманою щодо наших українських громадян та по відношенню до наших європейський партнерів.

Заявив народний депутат, член фракції «Самопоміч» Руслан Сидорович

“Цей Трудовий кодекс припинить своє існування за місяць часу, бо в минулий четвер Верховною Радою проголосована у першому читанні нова редакція Трудового кодексу”, – наголосив нардеп.

“Та правка, яку намагалися прийняти у вівторок (10 листопада), припинить своє існування приблизно через місяць. Навіщо це робилось, навіщо знов розхитували суспільство – це запитання до ініціаторів цих поправок”, – вважає Сидорович.

“Або це робилось для піару, або для того, аби ввести в оману суспільство, наших співгромадян і європейських партнерів. Необхідне прийняття нового кодексу, який відповідатиме усім європейським вимогам. І «Самопоміч» включилось в роботу над вдосконаленням закону, аби він був без проблем проголосований у другому читанні. Дуже важливо аби між першим та другим читанням були залучені до обговорення лідери громадської думки задля консолідації суспільства.

Ми не будемо реагувати на провокації, наше завдання творити якісні закони, які відповідають європейським цінностям, а не відповідати на брудні технології”, – підсумував народний депутат.

Руслан Сидорович
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини