Реформування галузі ІКТ потребує розбудови міжнародних зв’язків, – Олександр Данченко

Розбудова міжнародних зв’язків та перейняття світового досвіду є ключовим фактором для реформування галузі інформаційно-комунікаційних технологій в Україні. Про це розповів народний депутат, голова комітету з питань інформатизації і зв’язку Олександр Данченко, що очолює українську делегацію на форумі World Summit on the Information Society у Женеві.

“WSIS форум в Женеві одна із головних щорічних міжнародних зустрічей для світової галузі ІКТ. На закритій зустрічі в офісі ООН , за підтримки Делегації Польщі, провів зустріч з Генеральним Секретарем ITU Mr. Houlin Zhao. Домовилися про візит Генерального Секретаря ITU до України в липні місяці , на підтримку реформ галузі ІКТ в Україні, та про співпрацю по питаннях законодавчих реформ”, – повідомив нардеп про хід зустрічі.

“Дуже корисно поспілкувався з галузевими Міністрами з усього світу”, – додав він.

Як повідомляє депутат, розбудова міжнародних зв’язків у галузі ІКТ є одним з головних пріорітетів роботи на посаді голови комітету з питань інформатизації і зв’язку.

“Рік тому, на святкуванні 150 річчя ITU, тут же у Женеві, говорив з Паном Houlin Zhao та різними міністрами, про те що один із KPI’s який ставлю перед собою, як Голова Комітету ВР, є розбудова міжнародних зв’язків України по питаннях ІКТ та цифрового суспільства. Міжнародна спільнота оцінила мою діяльність і діяльність фракції Самопоміч по цих питаннях дуже високо! Дякую за довіру!” – завершив він.

Олександр Данченко
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(17) ["name"]=> string(41) "Інформатизація країни" ["slug"]=> string(11) "information" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(17) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(26) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(17) ["category_count"]=> int(26) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(41) "Інформатизація країни" ["category_nicename"]=> string(11) "information" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Інформатизація країни