Рада підвищила акцизи на алкопопсу

“Безконтрольне виробництво, продаж та дешевизна слабоалкогольних напоїв призвели до різкого зростання зловживанням алкоголем серед молоді”, – заявив голова фракціі Самопоміч Олег Березюк.

“Молоді люди, частіше підлітки та, навіть, діти не знають про ті жахливі наслідки, до яких призводить вживання цих ніби не страшних напоїв.
Проблема ще в тому, що про це не замислюються і їхні батьки. Адже ця продукція солодка на смак та доступна по ціні. І ніби не алкогольна.

«Самопоміч»постійно намагається і буде це робити в подальшому – звертати увагу суспільства на шкідливість цих напоїв, які несуть інтоксикацію та руйнують молоді організми. Але це набагато легше буде робити, коли слабоалкогольні напої перестануть бути такими доступними широкому загалу.

“Як лікар за фахом, можу абсолютно компетентно підтвердити, що так званий алко-поп є вкрай небезпечним особливо для молодих людей.
Саме тому «Самопоміч» наполягала на збільшенні акцизів на слабоалкогольні напої до 300 %. Хочу нагадати, що саме цим шляхом пішли в свій час європейські країни, які в такий спосіб проявили піклування про здоров’я своїх дітей. І саме тоді ці напої заполонили в тому числі і Україну”.

На думку, депутатів «Самопомочі», збільшення акцизів – це дієвий спосіб обмежити вживання таких напоїв.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини