Рада коаліції обговорить можливість позачергового скликання ВР, – Березюк

У вівторок Рада коаліції розгляне можливість проведення позачергового засідання ВР цього тижня. Про це повідомив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Розглядається питання про те, щоб, можливо, його зробити в четвер. Завтра на другу годину запланована зустріч керівників коаліції під керівництвом голови Верховної Ради», – сказав Олег Березюк.

За словами голови фракцій коаліції також обговорять зміни до Конституції, закон про вибори та закон про валютні кредити.

Нагадаємо, минулого тижня у «Самопомочі» заявляли, що голосуватимуть за законопроект про місцеві вибори (№2831-3) лише у випадку внесення до його тексту ключових змін, які забезпечать захист голосів і адекватне відображення вибору людей.

У фракції наполягають на запровадженні системи відкритих партійних списків, яка прописана у Коаліційній угоді, зменшені кількості депутатів місцевих рад на 50%, закріпленні переліку населених пунктів, де вибори не проводяться через окупацію РФ, відмові від участі у виборах партійних блоків, видруку бюлетенів на захищеному папері, виготовленому за замовленням ЦВК.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13129 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13130 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини