Рада коаліції звернулася до ЦВК з вимоою передрукувати сфальсифіковані бюлетені, – Березюк

Географія грубих порушень виборчого законодавства говорить про те, що влада в країні ще не вилікувана, і вона є слабкою.

Про це за підсумками ради коаліціі заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч»Олег Березюк.

“У окремих містах України – від Тернополя до Маріуполя, відбувається підробка виборчих документів. Тому сьогодні на наш заклик, рада коаліції зібралась, і прийняла рішення звернутись до ЦВК, щоб у цих містах передрукувати бюлетні, які на сьогоднішні втратили свою чинність”, – зазначив він.

Депутат зазначив, що, зокрема у Тернополі люди просто носять бюлетені, які зараз мають бути під печаткою і пломбою місцевого ТВК.

“Тому ми звертаємось до ЦВК – миттєво прореагувати на це, прийняти відповідне рішення. Крім того ми звертаємось до МВС – оперативно і якісно провести розслідування цих фактів, і арештувати людей, які причетні до підробки виборчих документів та неконтрольованості друку бюлетнів”,- зауважив він.

Він наголосив, що реакція правоохоронних органів має бути знаком для тих, хто в інших містах і селах збирається фальшувати вибори.

“Сьогодні це приниження гідності громадянина, приниження і так слабої вертикалі влади, сьогодні це приниження державної структури, яка не може захистити свого виборця і дати йому можливість вибрати тих представників, які мають керувати його селами і містами”, – підкреслив депутат.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини