Питання про майбутнє Кабміну повинне розглядатися після прийняття бюджету, – Березюк
berezyk7 berezyk7

Питання про перспективи Кабінету Міністрів не має виноситись на обговорення до прийняття Парламентом закону про бюджет на наступний рік. Про це заявив народний депутат, голова фракції “Обєднання Самопоміч” Олег Березюк.

“Треба змусити Кабмін разом з комітетами підготувати Податковий кодекс і бюджет, а вже після їх прийняття давати політичну оцінку Прем’єру, Уряду та намалювати їхнє майбутнє”, – повідомив Березюк.

«Об’єднання «Самопоміч» неодноразово наголошувало на необхідності якнайскорішого внесення проекту бюджету на обговорення в Парламент.

“До цього – обговорення питання Кабміну виглядатиме як ширма, звичка влади ховати важливі речі за політичними істериками. Треба спочатку проаналізувати, як виконувався бюджет минулого року, і на базі цього створити новий бюджет, щоб показати підприємцям як вони будуть жити у новому році. Це прагматична, політична задача”, – наглосив нардеп.

Олег Березюк
object(WP_Term)#5336 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2467) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2467) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини