Путін зайшов надто далеко в своїй безкарності, – віце-спікер

Путін зайшов надто далеко в своїй безкарності, і сьогодні ним підірвані всі засади світової безпеки та правопорядку, які були закладені після Другої Світової війни.

Про це заявила Заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд в ефірі програми Час-Тайм.

“Це потребує переосмислення і дій. Не можна й надалі просто спостерігати із “глибокою стурбованістю” та “значним занепокоєнням” за тим, як Путів розвязує нові війни по світу”, – зазначила вона.

Віце-спікер зазначила, що мова йде не лише про українське питання, а про насильство Путіна проти незалежних держав Світу.

“Те, що відбувається на Сході України – породжено не в Україні, а в Росії. Так само у Росії була породженна агресія проти Грузії, Молдови, та інших держав”, – наголосила вона.

object(WP_Term)#13013 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини