Призначення виборів на окупованому Донбасі легітимізує терористів, – Сироїд

Поки не відведені російські війська, провести вибори на окупованому Донбасі неможливо. Про це повідомила заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд.

«Потрібно розуміти, що частина районів Донбасу є непідконтрольною Україні окупованою територією. І поки не буде відведено російські війська, поки не буде відновлено контроль над кордоном, вибори на цих територіях не можуть бути навіть призначені», – наголосила вона.

Віце-спікер зазначила, що для призначення виборів на цих територіях мають функціонувати українські органи державної влади, діяти українські політичні партії та працювати українські ЗМІ.

Також парламентар наголосила, що призначення виборів на окупованих територіях за сьогоднішніх обставин буде означати легімітизацію ЛНР та ДНР, чого допускати, на її переконання, не можна.

object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини