Проведення податкової реформи та обговорення бюджету – пріоритети на сьогодні – «Самопоміч»

Прийняття Податкового закону та Бюджету країни потребує негайного об’єднання зусиль виконавчої та законодавчої гілок влади. А зволікання з цим питанням є негативним не тільки для економіки країни, а й для міжнародного іміджу та співпраці з нашими партнерами.

Про це йшлося на зустрічі народних депутатів України з Міністром фінансів США, паном Джейкобом Лью. У дискусії, що стосувалась питань податкової реформи та бюджету України, взяли участь представники фракції «Самопоміч» – Вікторія Войціцька, Тетяна Острікова, Олена Сотник та Іван Мірошниченко.

“Прийшлов час сісти за стіл переговорів Кабміну, Мінфіну, Парламенту, профільним комітетам – бюджетному і податковому, разом з представникам МВФ, які занепокоєні тим, чи ми зможемо виконувати ті зобов’язання, які взяли на себе в рамках програм з МВФ”, – заявила секретар Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Вікторія Войціцька.

Важливим питанням обговорення було проведення податкової реформи. “Наразі є текст законопроекту від депутатів, від Міністерства Фінансів його немає до сих пір. Виникає запитання – коли нарешті він буде представлений в Парламенті та почнеться повноцінна дискусія і порівняння обох законопроектів. А те що відбувається зараз – лише спекуляції”, – прокоментувала народний депутат, член комітету з податкової та митної політики Тетяна Острікова

“Компроміс проектів можливий, але потрібно значно зменшити податковий тягар. Всі державні затрати повинні складати 37-40% ВВП – це було закладено у програмі уряду на рік. Ми вважаємо, можна звести бюджет із дефіцитом у 3,7%, як було погоджено меморандумом МВФ. Для цього треба працювати разом і заручатися розрахунками макроекономістів, як наших, так і наших міжнародних партнерів”, – завершила вона.

Крім того, “Самопоміч” наголошує на важливості дотримання процедури голосування, і відведення достатного часу для обговорення законопроектів. Це стосується і процедури обговорення та прийняття бюджету на наступний рік.

“Шантаж, який відбувся минулого року, коли в останні тижні грудня в залу вносились законопроекти, і нас примушували голосувати всліпу, пакетом – цього не буде категорично. Ми будемо розглядати законопроекти стільки часу, скільки буде потрібно” – підсумувала позицію фракції Войціцька.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини