Прокуратура перетворилася на аппарат переслідування, – Березюк

Генеральна прокуратура неправомірно переслідує політичних опонентів влади, зокрема народного депутата Семена Семенченка, а також військових-добровольців, що брали участь у антитерористичній операції на Сході країни. Про це заявив у ході брифінгу заявив народний депутат, голова фракції “Об’єднання Самопоміч”, Олег Березюк.

“Коли апарат утиску держави, такий як прокуратура, використовується в політичних цілях і репресіях проти тих хто думає інакше, ніж ті хто знаходиться при владі – це катастрофа для держави і ми не раз це переживали. На сьогодні ми маємо всі докази того що Генеральна прокуратура використовується для переслідування інакодумців”, – повідомив нардеп.

“Ми вже зверталися до вас про те, що Генпрокуратурою порушені кримінальні справи проти наших активістів у Харкові. На сьогодняшній день відкриті ще кримінальні справи проти голови харківської міської організації. Але справжній цинізм полягає в тому, що сьогодні переслідуванню піддаються і люди, які своїм життям і здоров’ям захищали країну і захищають далі. Це представники добровольчих батальонів. Цинізмом є те що піддається переслідуванням поза межами закону народний депутат України, проти якого є справа яку досліджують і спонукають інших людей свідчити проти нього”, – зазначив він.

Голова фракції наголосив, що Верховна Рада не надавала дозволу на переслідування або дослідженяя діяльності народного депутата Семенченка. Таким чином, слідчі дії, що проводяться проти нього є незаконними.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини