Профільний комітет саботує рогляд законів, необхідних для реформи в сфері охорони здоров’я, – Сисоєнко

Блокування та фактичне затягування керівництвом комітету ВР України з питань охорони здоров’я Ольгою Богомолець, Олегом Мусієм та Оксаною Корчинською розгляду законопроектів щодо реформи охорони здоров’я, на які чекає суспільство та медична спільнота, – недопустиме. Про це заявляє заступник голови Комітету ВР України з питань охорони здоров’я, народний депутат фракції «Об’єднання Самопоміч» Ірина Сисоєнко.

«Реформи в такій соціально вразливій сфері, як сфера охорони здоров’я мають починатися вже. Кожна людина, кожен пацієнт та медичний працівник чекають на ті покращення, які були задекларовані та обіцяні можновладцями. Тому позиція щодо свідомого блокування розгляду законопроектів у сфері охорони здоров’я є нічим іншим, як небажанням та відкритим протистоянням суспільному інтересу. Сьогодні, на першому місці має бути захист прав наших громадян, і ми повинні докласти максимум зусиль для реалізації даних законодавчих ініціатив. Це принципова позиція фракції «Об’єднання Самопоміч»» – зазначила Ірина Сисоєнко.

Сьогодні, 21 липня 2015 року народний депутат звернулась до керівництва комітету ВР України з питань охорони здоров’я з вимогою терміново призначити засідання Комітету задля розгляду законопроектів №2309а (проект Закону про внесення змін до проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я), № 2310а (проект Закону про внесення змін до підрозділу ; розділу XX “Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я) , № 2311а (проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я) та альтернативних законопроектів у сфері охорони здоров’я, поданих на розгляд Комітету.

Ірина Сисоєнко
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини