Профільний комітет Ради саботує реформу фінансування медзакладів, – Сисоєнко

Депутати з Оппоблоку та БПП саботують розглад законопроекту 2309а (щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я), який дає старт реформі системи управління державними так комунальними закладами охорони здоров’я.

Про це повідомила депутат фракції «Самопоміч», заступник голови комітету з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко.

“Це урядовий законопроект, який міністр Квіташвілі готував разом з громадськими експертами кілька місяців, і який є першим кроком реформування системи охорони здоровя – коли фінансування медзакладів здійснюватиметься не за принципом ліжкомісць, а за принципом наданих пацієнту послуг”, – зазначила вона.

Депутат повідомила, що у середу, на засіданні комітету з питань охорони здоров’я представниками Опоблоку розгляд цього важливого законопроекту було зірвано.

“Поки цей закон не буде ухвалено – ми не можемо, навіть говорити, про страхову медицину, про підвищення якості надання медичних послуг, і збільшення заробітної платні медпрацівникам. Він не змінює форм власності медзакладів, але змінює систему їх фінансування”, – пояснює нардеп.

Сисоєнко зазначила, що єдина можливість для ухвалення цього закону – внесення його в зал без позитивного рішення профільного комітету.

“Ми закликаємо керівництво коаліції це зробити, і розраховуємо на підтримку залу”, – зазначила вона.

Ірина Сисоєнко
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини