Проекти змін до Конституції, які схвалила Венеціанська Комісія та Парламент – це два різних тексти, – Сироїд

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд скерувала у Венеційську комісію текст застережень щодо направленого до Конституційного суду проекту змін до Конституції. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

«Після сумнозвісного голосування за зміни до Конституції мала годинну розмову з членами Венеційської комісії. Пояснювала їм, що той текст, який вони попередньо схвалили, і текст, який Верховна Рада підтримала 288 голосами, – то два різні тексти. А крім цих двох текстів ще було принаймні три варіанти», – зазначає віце-спікер.

Крім того, з огляду на те, що висновок Венеційської комісії називається «попереднім», вона як член Конституційної комісії скерувала у ВК звернення, у якому виклала хронологію конституційного процесу та перелік застережень стосовно змісту запропонованих змін.

«Маю надію, що це вплине на зміст остаточного висновку», – наголосила депутат.

Текст звернення за посиланням

 

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини