Проект змін до Конституції несе загрозу повзучої централізації влади, – Березюк

У «Самопомочі» просять ЗМІ та громадськість контролювати процес внесення змін до Конституції. Про це повідомив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

«Віце-спікер парламенту цього тижня наголошувала на загрозах підготовлених невідомим “секретаріатом” змін до Конституції. Ми просимо всіх ознайомитися з ними», – зазначив нардеп.

Депутат констатував, що замість децентралізації деякі пропозиції насправді несуть загрозу централізації.

«І цей проект зараз презентують у Венеційській Комісії – хоча ці зміни замість обіцяної децентралізації, навпаки, несуть загрозу неприхованої повзучої централізації», – зауважує він.

Також депутат зазначив, що такі норми могли включити до проекту змін, щоб не допустити ухвалення жодних, навіть потрібних.

«Вчора ми побачили півміри у реформуванні виборчої системи. Була загроза, що жоден закон про місцеві вибори не набере достатньої кількості голосів. Не виключено, що зі змінами до Конституції буде так ж проблема», – припускає нардеп.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини