Проблема видобутку бурштину є драмою української землі, – Сироїд

Зруйнована несанкціонованим видобутком бурштину українська земля – є варварством у ХХІ столітті.

Про це заявила заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, коментуючи урядові ініціативи щодо врегулювання проблеми видобутку бурштину.

«Проблема видобутку бурштину є драмою української землі, і ми з фракцією «Самопоміч» безперечно за її вирішення. Чому ми не підтримували пропоновані на весні законопроекти по бурштину, бо вони не передбачали повноцінного вирішення проблеми. Є така ситуація, що уряд часто пропонує вирішити проблему консервуючи її такою, як вона є, замість того, щоб пропонувати рішення, яке дозволить розвиватися», – зазначила вона.

Депутат зауважила, що схожою була ситуація, коли Парламент кілька разів повертав уряду законопроект щодо НКРЄ КП.

«Ми повертали Уряду законопроект з мотивуванням, що ми абсолютно за те, що питання має бути врегултоване. Але у такий спосіб, щоб не консервувати проблему, а робити якісник крок у перед», – наголосила вона.

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини