Представники фракцій Парламенту зустрілися з віце-президентом США, – Скрипник

Віце-президент США, Джо Байден, який перебуває з офіційним візитом в Україні, з представниками різних парламентських франкцій, для того щоб обговорити нагальні проблеми держави. Про це повідомив член фракції «Об’єднання «Самопоміч», голова парламентської Комісії з питань майбутнього, Олексій Скрипник.

“Віце-президент США зібрав невелике коло депутатів-реформатів з різних фракцій. Ця зустріч була присвячена тому, щоб вислухати, що ми вимагаємо. Ми говорили про реформи, про необхідність боротьби з корупцією, проблеми з виконанням Мінських домовленостей, проблеми в Донбасі і Криму. Його задача – дати нам зрозуміти, що Україна не щезла з радарів ні Європи, ні Америки. Україна і надалі буде отримувати допомогу”, – повідомив парламентар.

“Єдине, що нам потрібно, за словами Байдена – це боротися з корупцією. Він питав, чи має він якнайбільше тиснути на наш уряд та Президента. Я відповів – так. Україна потребує великих реформ”, – підсумував депутат фракції «Самопоміч».

Олексій Скрипник
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини