Правові механізми оскарження результатів виборів у Кривому Розі ще не вичерпані, – Сидорович

Для вирішення ситуації з фальсифікацією виборів у Кривому Розі ще можуть бути використані юридичні механізми. Про це заявив народний депутат, член фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович.

Незважаючи на те, що Дніпропетровський окружний суд відмовив у задоволені скарги кандидата від «Самопомочі» Юрія Милобога, юристи «Об’єднання «Самопоміч»  готують апеляцію на це рішення.

Окрім того, фракція у Парламенті буде домагатися зміни складу ЦВК.

“Очевидно, що при тому складі ЦВК, який є зараз, не можна говорити про можливість забезпечити чесні прозорі вибори, так само як при діючому складі криворізької ТВК. На цьому пленарному тижні, ми сподіваємось, що не пізніше вівторка, буде прийнято рішення про зміну складу ЦВК та ТВК. «Самопоміч», Радикальна Партія і Батьківщина вже подали свої пропозиції нових членів ЦВК”, – заявив нардеп.

“При новому складі ЦВК результати виборів будуть скасовані. Буде призначений перерахунок, а на тих дільницях, де буде визнано неможливим встановлення результатів виборів, результати можуь бути визнані недійсними. В такий спосіб ми забезпечимо реалізацію волевиявлення мешканців Кривого Рогу”, – повідомив він.

Руслан Сидорович
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини