Позиція фракції «Об’єднання «Самопоміч» є однозначною: потрібно змінювати уряд, – Березюк

Кабінет Міністрів не виконав своїх зобов’язань перед виборцями і має бути переформатований. Про це на засіданні Погоджувальної ради коаліції заявив голова фракції “Об’єднання Самопоміч” Олег Березюк.

“Основним документом країни є бюджет. Ми його на жаль, так і не побачили, ми не бачимо рухів Кабміну щодо підготовки змін до бюджету. Адже міністр фінансів обіцяла, що бюджет буде переглянутий негайно, і прозоро показаний людям. Звіт Кабміну вже відбувся – ганебним прийняттям закону про бюджет”, – заявив парламентар.

“Коаліція розпочала плідні переговори щодо долі уряду і коаліційної угоди. Угоду не потрібно переписувати, її треба ревізувати і дивитися, в чому ми успішні, а в чому ні. І в додатку викласти адресні відповідальності за ті чи інші речі”, – наголосив голова фракції.

“Щодо самого уряду, позиція фракції є однозначною – його потрібно змінювати на чолі з прем’єр-міністром. Ми пропонуємо коаліції, яка почала продуктивні консультації, надати три пропозиції на посаду керівника Кабміну. А потім разом з ним визначатися з міністрами”, – підкреслив нардеп.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини