Потрібно прийняти законодавство для розслідування діяльності і імпічмента Президента, – Єгор Соболєв

Відсутність законодавства для врегулювання процесу оголошення імпічменту Президенту призводить до того, що люди звертаються до вуличних методів. Про це з парламентської трибуни повідомив народний депутат від фракції “Об’єднання Самопоміч”, голова антикорупційного комітету, Єгор Соболєв.

“Ми можемо дуже багато розмовляти про необхідність імпічмента Президента, але в Україні залишається ситуація, коли законодавство не дозволяє оголошувати імпічмент Президенту – тому в Україні всіх Президентів виганяють Майдани”, – заявив він.

“Нам треба перейти до цивілізованих рішень: ухвалити закон про тимчасові слідчі комісії. Перша така комісія має розслідувати чи веде Президент України бізнес у тих масштабах, про які пишуть журналісти, чи порушує він Конституцію України і вимоги до нього суспільства”, – додав нардеп.

“Такий закон про тимчасові слідчі комісії має стати поштовхом для прийняття ще більш важливого закону, який ми думаємо може знищити клептократію – це інша система обрання Парламенту. Коли Парламент буде обиратися не в округах, де панують олігархи, де підкуповують людей, де все вирішують гроші, коли Парламент буде обиратися за відкритими списками партій. Ми проти позачергових парламентських виборів, але ми за те щоб нові вибори дали людям нових представників і щоб разом з людьми ми змогли навести лад у державі.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(12) ["name"]=> string(41) "Конституційна реформа" ["slug"]=> string(12) "constitution" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(12) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(40) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(12) ["category_count"]=> int(40) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(41) "Конституційна реформа" ["category_nicename"]=> string(12) "constitution" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Конституційна реформа