Потрібно перестати брехати, що Парламент приймає рішення, – Березюк

Політична криза, що склалася у країні, не виникла у Парламенті, тому що люди, які насправді впливають на політичні процеси, знаходяться поза органами державної влади. Про це заявив народний депутат, голова фракції “Об’єднання Самопоміч”, Олег Березюк.

“Все, що відбувається в політиці, відбувається не тому, що криза в Парламенті і Парламент не може вирішити питання, а тому, що люди, які приймають рішення у державі не знаходяться у державних органах. Вони знаходяться за їх межами і диктують, виходячи із своїх комерційних, олігархічних інтересів”, – повідомив він.

“Люди дуже уважні – тому справді треба перестати їм брехати, що Парламент приймає рішення. Власникам Парламенту потрібно взяти відповідальність на себе і не прикриватися псевдо-демократичними лозунгами, як вони це роблять протягом 15 років”, – наголосив нардеп.

“Фактично, коаліція має призначити свого прем’єра, прем’єр має взяти відповідальність. Парламент повинен змінити ЦВК, щоб дати прем’єру хоча би два роки, повинен прийняти закон про вибори на пропорційній основі з відкритими списками. Тоді цей прем’єр буде безпечно почуватися. І останнє – якшо цього не станеться, станеться те, що відбулося у Кривому Розі – оліграхічна система відтвориться дуже швидко, тому що на старому законі вона може робити те, що зробила там”, – завершив голова фракції.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини