Потрібно називати речі своїми іменами: Надія Савченко – військовополонена Росії, – Сироїд

Українська влада повинна чітко заявити, що ув’язнення Надії Савченко є результатом вторгнення Росії на територію України. Про це заявила віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд.

“Те, що робить Надя весь час – вона каже правду. Надя жодного разу не злукавила. І ми всі їй завинили тим, що ми не кажемо правду. Світ не каже правду. Надю викрали не сепаратисти, її викрала Москва, вона не є заручником, вона є військовополоненим. Треба сказита так як є: Надя є символом усього світу перед оцією дикістю, яку уособлює Москва і Кремль”, – наголосила віце-спікер.

“Правда, що про Савченко говорять світові лідери. Але для того, щоб увесь цей тиск мав результат, треба сказати Росії у офіційних заявах, що це Росія викрала Надю, Росія утримує її як військовополонену, внаслідок того що, Росія зайшла на територію України”, – підкреслила Оксана Сироїд.

“У нас в Україні суди випускають високопоставлених представників так званих ЛНР і ДНР за клопотанням українського прокурора, на виконання мінських домовленностей. Таких справ є сотні. Де ці люди? На кого ми їх обмінювали? Чому ми їх не обміняли передовсім на Надю, яка страждає на очах у всього світу?”, – запитала парламентар.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини