Попри вибух, одеський офіс «Самопомочі» працюватиме

У ніч на 12 березня в Одесі невідомий підірвав офіс «Самопомочі». Вибух зруйнував приміщення нещодавно відкритої юридичної приймальні Об’єднання «Самопоміч». Ніхто не постраждав.

«Два інші офіси “Самопомочі” в Одесі зранку взято під охорону міліції. Правоохоронці мають відео з камер спостереження, на якому зафіксовано момент, як зловмисник закладав вибухівку, і сам вибух. Сподіваюсь, це сприятиме максимально швидкому розслідуванню», – зазначив лідер політичної партії Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.

Також він додав, що представництво «Самопомочі» на Адміральському проспекті відкрилось зовсім нещодавно. Почали з юридичних консультацій, курсів самозахисту, проекту з енергоефективності та безкоштовних курсів англійської мови для одеситів.

Активістка ініціативної групи в Одесі Анна Філімонова повідомила, що, попри вибух, робота триватиме. Наразі зупинять лише роботу юридичної приймальні: «Офіс практично знищено. Але ми нікуди не переїжджаємо, офіс буде працювати далі у звичному режимі. На деякий час лише закрито юридичну консультацію, але юрист ініціативної групи – на зв’язку з усіма, хто записався на прийом».

Також вона наголосила, що активісти і справді не знають, хто це зробив: «Ми нікого не підозрюємо і не звинувачуємо. Ми – не правоохоронні органи і в нас немає версій».

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони