Полиці у супермаркетах не будуть порожніми, але ціни зростатимуть, – Березюк

Порожніх полиць у магазинах, як за часів Радянського Союзу, в Україні не буде. Про це в ефірі програми «День» повідомив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

«Сьогодні ми живемо хоч і у вульгарній, але вже в капіталістичній системі, де буде балансуватися попит і пропозиція. І ця система є і буде відкритою. Відповідно, полиці в супермаркетах не будуть порожніми, але товари будуть дорожчими», – зауважив він.

Депутат зазначив, що «закупівельний бум» стався не через те, що люди боялися, що «продукти зникнуть і настане голод», а через розуміння людей, що товари будуть дорожчими, а відповідно, менш доступними.
Ця ситуація буде змушувати економити не тільки на продуктах, вважає депутат.
«Люди будуть відмовлятися від автівок, і пересідати на громадський транспорт. Але це буде змушувати місцеву владу про цей громадський транспорт дбати», – констатує Олег Березюк.
Крім того, на його переконання, криза спонукатиме і громадян, і підприємства більш ефективно використовувати енергоресурси.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Економіка