Політикам треба навчитися довіряти людям, – Березюк

У «Самопомочі» проголосували за законопроект про місцеві вибори №2831-3, щоб вибори відбулися за новим законодавством. Адже навіть півміри – краще, ніж нічого.

 

«Сьогодні парламенту не вистачило сил відмовитися від інструментів захисту незрілих політичних сил. Але ми мріємо, що прийде час, коли політики будуть довіряти людям, а не боятися їх. І тоді люди почнуть довіряти політикам», – зазначив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

Він констатував, що при підготовці документа до другого читання депутатам доведеться попсувати один одному нерви, але підготувати якісний закон.

Нагадаємо, «Самопоміч» наполягала на ухвалені законопроекту №2831-2, який би запровадив відкриті партійні списки у містах понад, де проживає понад 90 тис. мешканців, вибори мерів у два тури у містах понад 90 тис. мешканців, суттєве зменшення кількості депутатів місцевих рад, обмеження політичної пропаганди на телеканалах. Проте за сигнальним голосуванням цей законопроект не отримав підтримки залу. Щоб вибори не відбулися за старим законом, фракція підтримала законопроект про місцеві вибори №2831-3 авторства Вадима Денисенка (БПП).

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини