Політичні переслідування в Харкові. Заява Проводу Об’єднання «Самопоміч»

Політичні переслідування – це інструмент знищення демократії, які завжди беруть на озброєння слуги авторитаризму.

Партія Об’єднання «Самопоміч» заявляє про численні кримінальні провадження відкриті проти членів та прихильників партії в Харкові. Замовником цих переслідувань є голова Харківської Облдержадміністрації Ігор Райнін.

Через 2 роки після Революції Гідності державні службовці ніяк не усвідомлять, що їх функція – це служити суспільству та громаді, а не використовувати службове становище для тиску на «незручних». Викликає велике здивування також те, що державний службовець Ігор Райнін користується своїми повноваженнями для поширення своєрідного культу особистості, вимагаючи від директорів харківських шкіл розміщення власних потретів поруч з державним прапором та гербом під гаслом “Державні символи України”.

Ми вимагаємо припинити політичний шантаж та привести діяльність голова Харківської ОДА у відповідність до його повноважень.

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини