Політичні кризи виникають через олігархічно-комерційні інтереси і відсутність законів, – Олег Березюк

Оліграхічні інтереси у Парламенті перешкоджають впровадженню законодавчого регулювання діяльності окремих гілок влади. Про це під час засідання Погоджувальної ради заявив голова фракції “Об’єднання Самопоміч” Олег Березюк.

“Проаналізувавши кризи, які виникали у Парламенті, уряді, державному управлінні останні 5-10 років, ми зауважили одну дуже серйозну річ. Вони виникали не через політичні розбіжності, вони виникали через олігархічно-комерційні інтереси та спробу переділу ринків. Комерсантам не хочется діяти по закону, і тих законів просто немає”, – зауважив парламентар.

“На сьогодняшіній день законодавчо не врегульовані дуже серйозні речі повязані із гілками влади. На превеликий жвль, не врегульована діяльність Президента України – його страх, а страх кожного Президента – це імпічмент і через що він має на цей імпічмент піти”, – пояснив нардеп.

“Друге питання – не врегульована законодавством діяльність Кабінету міністрів, тому уряд іноді робить те, що йому хочеться, а не те, що треба. Тому що немає закону про Кабінет міністрів, а якщо він є, він недосконалий. Наступне – негайно врегулювати якісними законодавчими актами діяльність Парламенту. На сьогодні він також іноді керується комерційними інтересами, які мають шалений вплив у цьому Парламенті. ”, – наголосив він.

“Ми повинні використати цю тимчасову хитку рівновагу для того, щоб у наступні місяці прийняти дуже серйозні законодавчі акти, які б унеможливили наступні кризи в країні”, – завершив голова фракції.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(144) ["name"]=> string(31) "Правова політика" ["slug"]=> string(11) "legalpolicy" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(144) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(29) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(144) ["category_count"]=> int(29) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(31) "Правова політика" ["category_nicename"]=> string(11) "legalpolicy" ["category_parent"]=> int(1) }
Правова політика