Покриваючи Шокіна, влада «благословляє» збереження корупційних схем Януковича, – Соболєв

Ми не маємо права завершити роботу, поки не виправимо страшну біду у Генпрокуратурі. Про це заявив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

«Вчора журналіст Дмитро Гнап пояснив всій країні, чому Володимир Гузир “дахував” схему з БРСМ. Я нагадаю, що це схема, створена міністром Януковича Ставицьким, який втік разом з Януковичем, але схема його залишилась», – зазначив Соболєв.

За словами нардепа, нинішня влада несе відповідальність за збереження цієї схеми.

«Я звертаюся до всіх колег, які ще не підписали постанову про звільнення Шокіна – ми не маємо права ухилятися від відповідальності, ви – не маєте права прикривати корупцію, яка очевидна всій країні», – сказав депутат.

Крім того, Соболєв закликав президента припинити гратися в гру «про примирення» замів генпрокурора, адже не можна примирити хабарників і тих, хто їх викриває, а натомість призначити генпрокурора, якому буде довіряти суспільство.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини