Показові арешти без замін у кадровій політиці результату не дадуть, – Соболєв

Якщо під камери для красивого піару арештовувати посадовців, а на їхнє місце ставити таких самих – то нічого не зміниться.

Про це в ефірі 24 каналу повідомив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету з питань боротьби з корупцією Єгор Соболєв.

На його думку, тільки набір людей наново і тільки прихід у прокуратуру, МВС і СБУ людей, які там не були, змінить ситуацію.

«Залучення у ГПУ Давіда Сакварелідзе і Еки Згуладзе в МВС доводить, що приведіть нових людей, якщо треба навіть з інших країн, і вони зроблять дива й забезпечать нормальну роботу», – зауважив він.

Водночас депутат зазначив, що не всі призначенці з інших країн, на його переконання, показують належний результат.

«Я, як представник антикорупційного комітету, хотів би бачити більше результату у відомстві Олександра Квіташвілі. Тому що ми маємо величезні проблеми в його міністерстві, яке було і лишається дуже корупціогенним», – констатував нардеп.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією