Після Наливайченка мають піти Шокін та Аваков, – «Самопоміч»

Чому «Самопоміч» проголосувала за відставку Валентина Наливайченка з посади голови СБУ і що ми будемо робити далі.

 

Після появи інформації про можливу відставку пана Наливайченка з посади голови СБУ фракція Об’єднання «Самопоміч» провела з ним зустріч. Зрештою, «Самопоміч» виявилась єдиною фракцією, яка обговорила ситуацію безпосередньо з головою СБУ у відвертій розмові. Пан Наливайченко визнав, що ситуація у правоохоронних органах країни є критичною. Він повідомив, що не бажає загострювати протистояння між різними гілками влади та попросив підтримати рішення про його відставку. Зрештою, в умовах війни неприйнятним є особистий конфлікт між главою держави та керівником служби, що відповідає за державну безпеку.

Результати роботи СБУ під керівництвом Валентина Наливайченка, так само як і ГПУ під керівництвом Олега Махніцького, Віталія Яреми, Віктора Шокіна, МВС під керівництвом Арсена Авакова є практично нульовими. По усіх злочинах високопосадовців часів Януковича, за розслідування яких взялась СБУ, жодному з фігурантів розслідувань навіть не пред’явлено звинувачень.

Регіональні структури СБУ були напряму причетні до озброєння кримінальних банд на Донбасі, і досі за це ніхто не покараний.

СБУ повністю заблокувала внутрішню люстрацію, внаслідок чого сотні екс-працівників КДБ, що, очевидно, пов’язані з теперішньою ФСБ, залишились на своїх посадах. Зрештою, сам Валентин Наливайченко, який навчався у школі КДБ імені Андропова, підпадав під дію закону «Про очищення влади» але уник дії люстрації через формальне незакінчення навчання в цій установі.

«Самопоміч» заявляла, що виступає за максимальне оновлення силових структур. На жаль, система опирається змінам, і на жаль, керівники силових відомств не лише не сприяють змінам, але дуже часто є опорою застою та реакції, сприяють збереженню корупційних схем. Об’єднання «Самопоміч» вимагає відставки не лише голови СБУ, але й керівника МВС та генерального прокурора України. «Самопоміч» голосувала проти призначення Віктора Шокіна на посаду генпрокурора і надалі притримується думки, що людина, яка виросла в системі радянізованої прокуратури, не здатна її реформувати та побудувати нову цивілізовану прокуратуру. «Самопоміч» віддала усі голоси за звернення щодо звільнення генпрокурора Віктора Шокіна та зареєструвала постанову про звільнення голови МВС Арсена Авакова. На жаль, наші партнери з коаліції наразі не усвідомлюють помилки щодо цих призначень.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини