Під виглядом дров у зону АТО ввозять кругляк для бліндажів терористів, – Семенченко

Під виглядом дров в зону АТО ввозиться ліс-кругляк кращої якості, ніж використовується для українських укріпрайонів. Про це повідомив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко.

 

«В Антитерористичному центрі дають дозвіл на вивезення деревини, кажучи, що це дрова та рудстійка. Насправді там якісна деревина, яка зазвичай використовуються для будівництва бліндажів. Ми це з’ясували під час перевірки», – констатував нардеп.

Семен Семенченко зазначив, що про виявлені факти повідомив прокуратуру, а також написав пропозицію в АТЦ змінити у чинному наказі нечітке формулювання, котре дає можливості для зловживань.

«Треба чітко написати у чинному наказі – не деревина, а дрова. Тоді не буде цих лазійок», – наголошує нардеп.

Крім того, Семенченко повідомив, що ешелони з рухомим складом не перевіряються належним чином.

«Не всі станції контролюються. Ми говорили з Геннадієм Москалем – він чітко сказав: ця станція не контролюється ніким. Начальник СБУ каже мені, що туди їхати не можна, бо це вже нульова лінія. Ми виїжджаємо туди і з’ясовуємо, що на станції є можливість приєднати вагони, ешелони переганяють у зону АТО і звідти», – каже депутат.

Він зазначив, що навести лад в цьому питані – прямий обов’язок АТЦ та СБУ.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини