Під постановою про відставку генпрокурора Шокіна вже є близько ста підписів, – Березюк

Потрібно оцінювати не шанси Шокіна втриматися на посаді, а шанси зберегти країну, якщо він на ній залишиться. Про це в кулуарах ВР заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

Він зазначив, що намагання «зам’яти» справу про хабарництво у ГПУ, коли у співробітника слідчого управління вилучено майже півмільйона доларів, і цькування тих слідчих і замів, які розпочали розслідування проти високопоставлених прокурорів, вкотре доводить небажання генпрокурора Шокіна боротися із корупцією.

«Ми не можемо й надалі спостерігати “кришування” корупції з боку генпрокурора і не можемо більше чути від колег, що голосували за призначення Шокіна, яке свавілля в державі. Давайте не говорити – а діяти. Є проект постанови про недовіру генпрокурору Шокіну – треба його підписати і поставити на голосування питання його відставки», – наголосив нардеп.

Депутат зазначив, що, наскільки йому відомо, під постановою про відставку генпрокурора вже є близько ста підписів з необхідних для розгляду 150.

Нагадаємо, генпрокурор Віталій Ярема був відправлений у відставку, коли проект постанови підписали близько ста нардепів, не чекаючи розгляду питання в залі.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією